Automatyka budynkowa BMS

INTELYO.bms

Serwer centralny zbiera informacje od wszystkich kontrolerów. Pozwala na centralne zarządzanie oraz zbieranie i przesyłanie informacji. Rozwiązanie takie pozwala na integrowanie wielu dodatkowych urządzeń.
Rodzaj i wielkość serwerów ustala się na podstawie ilości podłączonych urządzeń INTELYO.controller/pro.

 • Konfiguracja centralna (INTELYO.manager)
 • Centralne działanie i wizualizacje
 • (INTELYO.web, INTELYO x.live, INTELYO x.vision)
 • Automatyka międzysystemowa
 • Centralna rejestracja danych
 • Zarządzanie zużyciem energii (INTELYO.energy)
 • Duża ilość wstępnie zintegrowanych dodatków

Topologia systemu

Wizualizacja umożliwia użytkownikowi wygodne i intuicyjne sterowanie systemem za pomocą najnowszych osiągnięć techniki. Zdajemy sobie sprawę, że automatyka budynkowa przyjmie się jedynie wtedy, gdy sprosta wymaganiom życia codziennego. Dlatego skupiamy się na ludziach.

INTELYO.manager

Oprogramowanie, które łączy złożone funkcje z prostą obsługą. Pozwala na konfiguracje i zarządzanie urządzeniami połączonymi z INTELYO.controller/pro. Dzięki swoim funkcjom oprogramowanie pozwala zaoszczędzić czas, zwłaszcza w przypadku większych budynków. Możliwość zapisywania i przechowywania danych pozwala przeglądać wyniki nawet sprzed kilku lat. INTELYO.manager działa na wszystkich głównych systemach operacyjnych - Windows, Mac i Linux.
Jedno oprogramowanie do: Konfiguracji, Tworzenia przebiegów zużycia energii, Raportowania, Wizualizacji, Wyświetlanie informacji i alarmów.
Współpraca z wieloma urządzeniami
Łatwa w użyciu i przejrzysta platforma, Łatwa obsługa, Oszczędność czasu i pieniędzy.

INTELYO x.vision

Twórz wizualizacje systemu, w przejrzysty sposób pokazujące połączenia i działanie instalacji. Oprogramowanie pozwala na dostosowywanie wizualizacji do indywidualnych potrzeb, wklejanie planów pięter i zdjęć poszczególnych pomieszczeń. Dodatkowo umożliwia przeglądanie aktywności różnych procesów, takich jak ogrzewanie wody za pomocą energii słonecznej.

 • Podgląd schematu połączeń
 • Opis wektorowy
 • Oparte na sieci Web
 • Sterowanie i monitorowanie systemu
 • Możliwość indywidualnego rozszerzania

INTELYO.energy

Oprogramowanie do monitorowania i zarządzania zużyciem energii. Dzięki temu pozwala na poprawę efektywności energetycznej każdego budynku. Jest doskonałym narzędziem do zbierania danych o zużyciu energii, tworzenia raportów oraz wykresów w postaci plików PDF i przesyłania ich przez e-mail. Dzięki możliwości przeprowadzania dokładnych obliczeń i monitorowania obciążeń, INTELYO.energy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zmniejszyć koszty związane z energią.

 • Automatyczne tworzenie raportów
 • Przechowywanie danych z okresu kilku lat
 • Możliwość tworzenia diagramów
 • Optymalizacja zużycia energii

Wszystko od jednego integratora

Komfort - oszczędność - jakość. Ciesz się komfortem i optymalizuj wydajność oraz bezpieczeństwo budynku.

Centralizacja

Podłącz kontroler by uzyskać kompletny system zarządzania budynkiem, z centralną konfiguracją i sterowaniem.

Baza danych

System może rejestrować i zabezpieczać dane z całego budynku. System automatycznie tworzy kopie zapasowe według określonego harmonogramu i pozwala je zachować nawet podczas zmiany kontrolera.

System aktualizacji

System zarządzania licencjami i aktualizacjami pozwala na łatwą i szybką instalację aktualizacji oprogramowania dla INTELYO.bms i kontrolerów.

System powiadomień

Zintegrowany system alarmowania i przesyłania wiadomości przez cały czas przesyła informacje o zaistniałych wydarzeniach. Dodatkowo posiada opcję przesyłania niepotwierdzonych alarmów do dodatkowych odbiorców.

Serwer SIP

Zintegrowany serwer SIP łączy obsługę komunikacji VoIP i domofonu z INTELYO x.touch 7 i innymi urządzeniami VoIP.

Zarządzanie uprawnieniami

Możliwość nadawania indywidualnych uprawnień każdemu użytkownikowi za pomocą oprogramowania konfiguracyjnego.

Standardy otwarte

Posiadamy rozwiązania odpowiednie dla różnych obszarów - mieszkania, domy, hotele, gastronomia, rozrywka, sport, obiekty biurowe i użyteczności publicznej oraz przemysł.