Zakres usług

AUTOMATYKA DOMOWA HMS

Zadaniem automatyki domowej HMS (Home Management System) jest integrowanie urządzeń elektrycznych występujących w obrębie jednego obiektu. Tworzy się jednolitą strukturę, która pozwala zarządzać wieloma urządzeniami. Rozwiązania inteligentnego budynku przeznaczone są do obiektów takich jak: mieszkania, apartamenty, domy, sale konferencyjne, biura.

czytaj

AUTOMATYKA BUDYNKOWA BMS

Zadaniem automatyki budynkowej BMS (Building Management System) jest integrowanie instalacji występujących na obiekcie. System automatyki budynkowej spaja wszystkie systemy w jednolitą całość, która pozwala efektywnie i oszczędnie zarządzać całym obiektem z jednego miejsca. System BMS kontroluje parametry pracy poszczególnych urządzeń, informuje o problemach i awariach.

czytaj

OŚWIETLENIE

Najważniejszym elementem wystroju wnętrz jest oświetlenie. Jego dobór i rozmieszczenie wpływa nie tylko na wygląd pomieszczeń, czy elewacji, ale także na samopoczucie i dobry nastrój. Prawidłowo dobrane oświetlenie miejsca pracy zwiększa koncentracje i efektywność wykonywanych czynności. Odpowiednio zaaranżowane oświetlenie jest bardzo ważnym elementem wyposażenia wnętrza, które tworzy odpowiedni klimat. Przedstawiamy projekty 3D naszych realizacji.

czytaj

AUDIO - VIDEO

Realizujemy ciekawe i niepowtarzalne projekty łącząc inteligentne zarządzanie budynkiem z systemami audio i video. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów dostarczając urządzenia peryferyjne najlepszych światowych marek. Pomysły naszych Klientów oraz własne potrafimy zintegrować z proponowanymi przez nas systemami INTELYO, SAVANT, ONLY, czego przykładem jest flagowa realizacja jednego z największych apartamentowców w Europie - Cosmopolitan przy ul. Twardej 2/4 w Warszawie.

czytaj

USŁUGI INŻYNIERYJNE

Usługi inżynieryjne pozwalają w profesjonalny sposób przeprowadzić cały proces inwestycyjny. Prace przy inwestycji rozpoczynają się od etapu koncepcji, przechodzą przez proces kosztorysu, projektu, pozwoleń, budowy, żeby zakończyć się na odbiorach i przekazaniu do użytkowania.

czytaj

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja elektryczna zapewnia prawidłową i bezawaryjną pracę urządzeń elektrycznych. Instalacja powinna zapewniać odpowiednią ilość obwodów, posiadać odpowiednie zabezpieczenia, odporność na zwarcia i przeciążenia. Prawidłowe działanie instalacji elektrycznej, to także odpowiedni dobór osprzętu elektrotechnicznego (gniazda, włączniki), oraz oświetlenia.

czytaj