Aplikacje do pobrania

Aplikacja INTELYO przeznaczona do urządzeń z systemem iOS (ze sklepu App Store®)

Posiadając urządzenia Apple, możesz pobrać wersje testowe aplikacji INTELYO. Sprawdzisz jak proste jest sterowanie biurem, apartamentem lub domem. Wersja testowa aplikacji przedstawia wiele ciekawych rozwiązań automatyki domowej. Jeżeli posiadasz system INTELYO, po zainstalowaniu i skonfigurowaniu aplikacji będziesz zarządzał swoim biurem, apartamentem lub domem.

Obsługa iPhone/iPod/iPad

W celu zainstalowania na urządzeniu iPhone, iPod lub iPad aplikacji Intelyo należy kliknąć w poniższy link. Oprogramowanie dostępne jest w App Store.

pobierz program

Obsługa tylko iPad

W celu zainstalowania na urządzeniu iPad aplikacji IntelyoXL należy kliknąć w poniższy link. Oprogramowanie dostępne jest w App Store.

pobierz program

Konfiguracja programu

Ustawienia

Tytuł: nazwa własna np.: "Mój apartament"
Nazwa użytkownika: nazwa użytkownika dla wizualizacji
Hasło: hasło użytkownika dla wizualizacji
Serwer: adres IP sterownika systemu Intelyo

Ekrany informacyjne‎: konfiguracja w wizualizacji podglądu z kamery
Zaawansowane: ustawienia zaawansowane dla wizualizacji

Aplikacja INTELYO przeznaczona do urządzeń z systemem Android

Posiadając urządzenia z systemem Android, możesz pobrać wersję testową aplikacji INTELYO. Sprawdzisz jak proste jest sterowanie apartamentem lub domem. Wersja testowa aplikacji przedstawia wiele ciekawych rozwiązań automatyki domowej. Jeżeli posiadasz system INTELYO, po zainstalowaniu i skonfigurowaniu aplikacji będziesz zarządzał swoim apartamentem lub domem.

pobierz program